KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 14332065

nr 1433 2065

Torrnålsgravyr

Claes Berchem, getter. Signerad, 10x11 cm, yttermått inklusive ram: 22x26 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 november 2021
kl 18:13:52

  • Tema
  • 22 nov